Zpět do obchodu

Registrace

Spolupracujeme

Výroba  unikátních produktů z umělého kamene by nebyla možná bez úzké spolupráce s firmou Model Design pana Pavla Přibyla. Jeho láska k řemeslu a poctivost je zárukou vysoké kvality všech našich společných výrobků.

http://model-design.cz

Firma je na trhu již od roku 1994. Zpočátku se věnovala výrobě nábytku z masivu. Vyráběli především kuchyně, obývací stěny, stolky, židle a další sortiment. Věnovali se také výrobě hraček a modelů. V roce 2005 začali zpracovávat kompaktní desky, které byly v České republice novinkou a od té doby se ubírají pouze tímto směrem. Byli jedna z prvních zpracovatelských firem v ČR, která kompaktní desky zpracovávala. Správné zpracovatelské postupy, ohýbání a thermoforming umělého kamene jsme se naučili ve Španělsku ve firmě Global Vacuum Presses ve Valencii.

Kvalita výrobků se řídí řádným zpracováním. Vše vyrábíme dle platných výrobních manuálů. Kvalita výrobku a jeho poctivá výroba je na prvním místě. Zabývají se především výrobou dřezů, kuchyňských a koupelnových desek, parapetů, schodů, umyvadel, barů a pultů, sprchových boxů, obkladů, nábytku s doplňky z kompaktní desky a svítidel. Vyrábíme interiery zdravotnických zařízení i zařízení pro styk s poztravinami. Pro velkoobchodní firmy a truhláře vyrábí hlavně dřezy a umyvadla na míru a to i ve větším množství.